Прифати обичај НОВА Бела Чипка со Кралската Polka се Облекуваат Кукла Здолништа 1/3 1/4 Голема девојка SD MSD BJD Кукла Облека

Прифати обичај НОВА Бела Чипка со Кралската Polka се Облекуваат Кукла Здолништа 1/3 1/4 Голема девојка SD

DEN 2251.00
-0 %
DEN 2251.20

Тековен


Хроматска разлика :
Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.Прифати обичај НОВА Бела Чипка со Кралската Polka се Облекуваат Кукла Здолништа 1/3 1/4 Голема девојка SD MSD BJD Кукла Облека
Објектот покажува :
1/4(девојка) висока 44cm рамо 9cm рака должина 13cm биста 19cm половината 13cm хип 19cm
1/3(девојка) висока 58cm рамо 12cm рака должина 17cm биста 25cm половината 18cm хип 26cm
Голема девојка висока 65cm рамо 14cm рака должина 21cm биста 32cm половината 23cm хип 32cm
Ве молам да ме контактирате и да ми кажете деталите на вашата кукла е големина (висина, биста, половината обемот, хип обем). Задоволството на клиентите повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред купување. Ние ќе брод вашата нарачка (за објект во парк) во рок од 7 ден по приемот на вашата erified плаќање! Нарачки ќе се испраќаат преку Кина пост воздухопловната! Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што се ЕМС, DHL, дополнителни превозот надомест е потребно, ве Молиме одберете го и контактирајте со нас. Можеби наплатат увозни давачки, даноци и давачки.
Хроматска разлика :
Сите производи што се продаваат се фотографирани во вид,но тоа е неизбежно дека ќе има мало боја ,разликата се должи на светлина или на екранот,и боја на производот е во вид.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Како на сл покажува
Пакет се вклучени : 1 *фустан,1*шапка, 1*underskirt
( Други работи кои не се вклучени.


Останатите карактеристики

Големина:
1 of 4 doll, 1 of 3 doll, Big girl, custom
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
1/3 1/4
Број На Модел На:
j003933
Материјал:
Платно
Предупредување:
Темна облека, ве молиме да не ги носи за долго.
Тип:
Додатоци
Форма:
1/3
Производство период:
20-25 дена

Слични понуди