20PCS Полнење преку USB Port Конектор Приклучок за Штекер Клупа Поправка на Дел За ZTE B2015 B2017

20PCS Полнење преку USB Port Конектор Приклучок за Штекер Клупа Поправка на Дел За ZTE B2015 B2017

DEN 527.52

Тековен


Опис :
A-100% висок квалитет.
B - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.
C - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
Д - САМО Flex Cabel ,МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН НЕ се ВКЛУЧЕНИ.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Полнење Port /20pcs


Останатите карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
b2015
Бренд Име:
DDONG(电子设备)
Компатибилен Бренд:
DDONG

Слични понуди