Batzuzhi Моден Бренд Железо Потпетици Жените Пумпи Црна Кожа Висока Пета Пумпи Чевли со Лак за Жените Партија zapatos mujer

Batzuzhi Моден Бренд Железо Потпетици Жените Пумпи Црна Кожа Висока Пета Пумпи Чевли со Лак за Жените Партија

DEN 2261.00
-29 %
DEN 3184.32

Тековен

2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање.
Добредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната Продавница
Драги Ценети Клиенти,
1) ве Молиме изберете големина според вашите голи нозе должина, што е повеќе точни. 5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации.8 cm Потпетици Секси Убава Пумпи
Плаќање 1) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ, како што се Western Union,Qiwi паричник, ВИЗА, ДОКУ и така натаму.
4) Не може да биде littile малку боја разлика од фотографиите поради различни компјутерски екрани. 4) Ако u имате било какви прашања , добредојдовте на нас, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, ви благодариме за вашето време. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас. 3) не може да се врати или размена на сите производи, дури и оние што се во совршена состојба во секое време пред цел завршување. 6) Ние ќе ги провери предметите пред да се брод тоа , детали од професионално спакувана со минимални трошоци се грижат да се обезбеди безбедно испорака.
3) ве Молиме да забележите било кои пораки од нас и се потврди во време, а потоа чевли ќе бидат испратени побрзо.
Враќање Враќање 1) Ако производот ќе примите не е како што е опишано, ние се согласувате дека ние може да го промени тоа за вас или се договорат за рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка).


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Pleated
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Број На Модел На:
BZG145
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Бренд Име:
Batzuzhi
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Високи потпетици:
високи потпетици жени
Функција:
Жените Партија Високи Потпетици
Материјал:
PU
Моден 1:
жените пумпи
Моден 2:
дизајнер на чевли жени
Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.9.5,10,10.5

Слични понуди