WEBBEDEPP Peony Sunflowe се Зголеми Daisy Цвет Покрие Случај за Xiaomi Mi6 5S А1 5X Redmi Notr 4 3 Про 4А-5A 4X 5 Плус 3 Про 3S

WEBBEDEPP Peony Sunflowe се Зголеми Daisy Цвет Покрие Случај за Xiaomi Mi6 5S А1 5X Redmi Notr 4 3 Про 4А-5A

DEN 129.00
-0 %
DEN 129.12

Тековен

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања и други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
·Различни превозот методи ќе имаат deifferent време на испорака,така што пред да се избере превозот метод ве молиме да забележите проценува време на испорака. 100% сосема нов висок квалитет.И ние само брод на адресата која ја остави на Aliexpress.Или ние ќе се прогласи како ПОДАРОК со ниска цена. Заштита од гребење,прашина и влијанија.
Повратни информации :
·Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".
·Ве молиме кажете ни колку ние мора да пишуваат за Сопствени Вредност,така што може да се плати помалку увоз Доход. Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.
·Ние ќе ви одговори вашиот е-мејл или порака во 24hrs. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата. Лесно да го вметнете и отстраните.


Останатите карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
WEBBEDEPP
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 6,Redmi Забелешка 4X,Redmi 4X,Redmi 4,Ми 5X,Ми 5S Плус,Redmi Забелешка 5A, Redmi Забелешка 3,Mi5,Ми 5S,Redmi 3s,Redmi 4А -, Redmi Забелешка 4
дизајн:
Ткаеше,Мат,Транспарентна
Мало Пакет:
No
Покрие Случај за Redmi 3:
Покрие Случај за Redmi Забелешка 2
Покрие Случај за Redmi 3 Про:
Покрие Случај за Redmi Забелешка 3 Про
Покрие Случај за Redmi 3S:
Покрие Случај за Redmi Забелешка 4 4X
Покрие Случај за Redmi 4 4 Про:
Покрие Случај за Redmi Забелешка 5A
Покрие Случај за Redmi 4X:
Покрие Случај за Xiaomi Mi 5
Покрие Случај За Redmi 4А -:
Покрие Случај за Xiaomi Mi 5S
Покрие Случај за Redmi 4 Премиер:
Покрие Случај за Xiaomi Mi 5S Плус
Покрие Случај за Redmi 5:
Покрие Случај за Xiaomi Mi 6
Покрие Случај за Redmi 5A:
Покрие Случај за Xiaomi Mi 5X
Покрие Случај за Redmi 5 Плус:
Покрие Случај за Xiaomi Mi А1

Слични понуди