(5piece) Нов SC2001 SSC2001S-TL соп-8 Чипсет

(5piece) Нов SC2001 SSC2001S-TL соп-8 Чипсет

DEN 498.24

ТековенОстанатите карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
SSC2001S-TL
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
соп-8

Слични понуди