Авто Алатка Промени 3-axis cnc рутер со прилагодите должина табела /конкурентна цена 3 оска cnc рутер со квадратни железнички

Авто Алатка Промени 3-axis cnc рутер со прилагодите должина табела /конкурентна цена 3 оска cnc рутер со квадратни

DEN 6720.00

Тековен


КОНТАКТ СО НАС НА :
Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта.com
Facebook : www.
Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса. Ви благодариме. Ние ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.Авто Алатка Промени 3-axis cnc рутер со прилагодите должина табела /конкурентна цена 3 оска cnc рутер со квадратни железнички
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.,Ltd
Контакт : Март Ју
Тел : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : март.mjunit
Твитер : https : //twitter. Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќе наплаќаат, ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
MJ45
Бренд Име:
mjunit
Водич Ширина или Дијаметар:
45mm
Водич Должина:
0~4 милиони

Слични понуди