Фабриката Дното Цена Хип Хоп Капа Бакар Злато Боја на Забите Grillz Set Custom Мажите е Хип-хоп заби grillz тело накит За ноќта на Вештерките

Фабриката Дното Цена Хип Хоп Капа Бакар Злато Боја на Забите Grillz Set Custom Мажите е Хип-хоп заби grillz

DEN 246.00
-5 %
DEN 258.72

Тековен

Ви благодариме за вашата поддршка! 4.
Одлична позлата и добро полирање. Во акции на стоките ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по уплатата примена.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,ТТ и друга offical Paypal.Други предмети зависи од нашите акции, ние ќе ве информира време на испорака.
Топло совет : за Сите големини и тежини се мери со рака, некои големини или тегови разлика се неизбежни.На сад (Epacket со Следење на Број, Нормално 7-15 дена пристигна) 2.
Нашите Заби Grillz Предности :
Модерен & elegent дизајн за ангажман партија,годишнина. Топ Големина : 5cm*1.Материјал : месинг/бакар;
2. Објектот мора да бидат испратени до нас со 8 дена по овој број го примате,кои треба да бидат јасно означени на надворешната страна од кутијата.Откако нашиот накит експерт прегледано вашето враќање,пари ќе бидат вратени од страна на истиот начин на плаќање.И вие сте одговорни за превозот цена и осигурување.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди.
Фабриката Дното Цена Хип Хоп Капа Бакар Злато Боја на Забите Grillz Set Custom Мажите е Хип-хоп заби grillz тело накит За ноќта на Вештерките
Забите Grillz :
1.Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
.Уплатата треба да се изврши во рок од 10 дена од денот на нарачката.Ние и ветуваме на 100% гаранција за квалитет.Топло се забележи дека вие сакате да се вратите на вашите производи, во рок од 30 дена од денот на приемот и ќе издадеме ви се врати овластување број.
Промет на мало со лекови или Wholesaling над 50pcs, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние нудиме 100% без прашања праша,пари гаранција за враќање на политика на враќање.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Број На Модел На:
LST1011
Стил:
Тренди
Бренд Име:
среќа виктор
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Точка име :
Grillz
Накит Главен Материјал:
бакар/месинг
Позлата Боја:
Сребрена/Gold/Пиштол Црна/Розово Злато
Процесот на позлата:
2 слоја
Хип-хоп заби grillz пакување детали :
Со пластична кеса
Забите Grillz Стил:
Hiphop
Предност:
Оригиналниот накит фабрика
цена:
Фабрика Директни Продаде

Слични понуди