TAJIYANE Мода Основните Јакна Грб Outerwear & Палта Секојдневен Кожна Јакна Женски Грб 2018 Есен Пролет Јакна Жените LD200

TAJIYANE Мода Основните Јакна Грб Outerwear & Палта Секојдневен Кожна Јакна Женски Грб 2018 Есен Пролет Јакна

DEN 1380.00
-50 %
DEN 2760.00

Тековен

Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Малку боја разлика треба да биде прифатлив. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. Единица : cm Големина(краток) Ракав Биста Должина S 66 106 58 M 54 88 114 L 55 92 115 ве Молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење ве Молиме оставете малку боја разликата се должи на различна средина
МОДЕЛ ШОУ
Pls кликнете тука за повеќе на нови објекти 3204035 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, DHL,Aramex). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат. ДА ДРАГИ КУПУВАЧОТ Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Далечински земји и строги Царински (на пр. За било итно цел или се комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
БОЈА РАЗЛИКА :
Различни компјутери екранот бои различно. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја нашата големина информации внимателно, но не само S или М итн.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Стенд
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
tajiyane
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
LD200
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
Боја:
црна,armygreen
Големина:
s-xl
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
Време:
2018
посебни:
Мода,кул.врвот,топла

Слични понуди