НС NX Додатоци , Винил Покрива Кожата Налепници + Екран Филм Заштитник за Nintendo Switch Конзола 046500

НС NX Додатоци , Винил Покрива Кожата Налепници + Екран Филм Заштитник за Nintendo Switch Конзола 046500

DEN 384.00

Тековен


1.Висок квалитет, отстранлив лепило поддржан,
2.Стилски & fashional дизајн, најдобар пластични материјали, животната средина-пријателски и пријатно чувство.
3.Лесен за употреба, да го персонализирате вашиот конзола, да се спречи вашата конзола од нула & прашина & нечистотија & штети
4.Може да биде лесно и целосно да го отстранат .(без да остават леплива остатоци)
5.красат и разубават вашата конзола, најдобрите подароци за пријател
Пакет вклучувајќи : Еден Сет на Decal Винил Кожата Налепница + Еден Сет на Екранот Филм Заштитник, Сите за Nintendo Префрлате


Останатите карактеристики

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Број На Модел На:
YSNS046500
Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo

Слични понуди

Freeshipping BA9741 BA9741F
  • Обновено

Freeshipping BA9741 BA9741F

384.00 DEN 365.00

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни