Флексибилни Силикони Подлога за Eyelash Проширување Лесно да ги Собереш Алатка Индивидуални Трепките стојат& носителот

Флексибилни Силикони Подлога за Eyelash Проширување Лесно да ги Собереш Алатка Индивидуални Трепките стојат&

DEN 124.00
-70 %
DEN 412.80

ТековенОстанатите карактеристики

Должина:
1pc, 2pcs, 5pcs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Големина:
1pc
Број На Модел На:
eyelash стојат подлога
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
1pc
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Бренд Име:
Arison Удари Со Камшик
Лажни Трепки Стил:
Други

Слични понуди