3.5 MM Аудио Splitter Кабел 3,5 ММ Џек 1 Машки 2. Женски Микрофон & Слушалка адаптер кабел за паметни телефони/Tabets / Лаптоп

3.5 MM Аудио Splitter Кабел 3,5 ММ Џек 1 Машки 2. Женски Микрофон & Слушалка адаптер кабел за паметни телефони/Tabets

DEN 47.04

Тековен


3.5 MM Аудио Splitter Кабел 3,5 ММ Џек 1 Машки 2. Женски Микрофон & Слушалка адаптер кабел за паметни телефони/Tabets / Лаптоп
Спецификација :
100% сосема нов и добра квалитет
Мала тежина, високо квалитетен стерео 3,5 mm приклучок
Вклучува 1 машки 3,5 мм Џек и 2 женски 3,5 мм слот за аудио и микрофон одделно
Да се раздели од 3,5 мм џек (како компјутер & мобилен телефон) за да Микрофон & Слушалка
Црвено женски џек е да го поврзете вашиот Микрофон додека Зелена женски џек е Слушалка
Со овој производ, можете да го користите вашиот приватен микрофон за на Skype, Messenger, на интернет програмата..итн
Компатибилен со КОМПЈУТЕР, компјутер , мобилен телефон, било аудио уред со 3.5 милиметарски џек
Должина : 16cm
Пакет се вклучени :
1pc x 3.5 mm Џек за Машките 1 и 2 Женски Y Splitter Кабел


Останатите карактеристики

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
A6
боја:
Црна
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Бренд Име:
Sunnylink
Големина:
16CM
Пакет:
No
Име на производ:
3.5 MM Аудио Џек Splitter

Слични понуди