Добар Квалитет Нова Промоција Посебни Кристал Пенкало Метал Ballpoint Пенкало Нафта Метал Roller Ball Пенкало за на Училиште, Канцелариски Материјали C062

Добар Квалитет Нова Промоција Посебни Кристал Пенкало Метал Ballpoint Пенкало Нафта Метал Roller Ball Пенкало

DEN 950.00
-34 %
DEN 1439.52

Тековен

Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка. Можете да направите сопствени објекти со свој лого.


Останатите карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
Emoshire
Број На Модел На:
C062
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО&МАЛО:
1pc Dropshipping
Ballpoint Пенкало Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Промотивни Пен:
Yes
is_customized:
YES
Употреба:
Канцеларијата За Пишување, Пишување Училиште
Прилики 1:
Рекламирање, Промоција, Деловни Подароци, Фестивали
Прилики 2:
Роденден, Свадба, Награди, Спомен, Годишнина
Прилики 3:
Прослави, Свеченото Отворање, Односи Со Јавноста
ОЕМ:
ДА, прилагодено лого на располагање

Слични понуди