XUNZHE 12Pcs Боја Домаќинство Облека Папка Клипови Пластични Перење Складирање Ватенка Клип Windproof долна облека Облека Клипови

XUNZHE 12Pcs Боја Домаќинство Облека Папка Клипови Пластични Перење Складирање Ватенка Клип Windproof долна

DEN 106.00
-8 %
DEN 115.20

Тековен


Име : мулти-функционални windproof пластични јакна. Спецификација : 12 Големина : 20cm за бесење, 6cm за стеги. Боја : случајни Материјал : пластични + челична жица. Карактеристики : кабел дизајн, воздух - доказ за сушење. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да бидат малку различни, поради различни екран и различни екранот ,ве молиме да се разбере.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
XUNZHE
Капацитет:
1
Број На Модел На:
Голем сушење папка
Материјал:
Пластични
Име:
мулти-функционални windproof пластични јакна
Големина:
20cm for hanging, 6cm for clamps.
Тежина:
60 g
Материјал:
Пластични
Спецификација:
12pcs
боја:
Мешани Бои
Се користи 1:
крпа клип
Use2:
houten knijpers
Use3:
Clothespin
Use4:
Ватенка папка

Слични понуди