3pcs/Set Класичен Младата Новороденче Букви Печати Romper Ленти Панталони Шапка Облека Деца, Момчиња и Девојки Jumpsuits Облека

3pcs/Set Класичен Младата Новороденче Букви Печати Romper Ленти Панталони Шапка Облека Деца, Момчиња и Девојки

DEN 368.00
-27 %
DEN 503.52

Тековен


[relateproductdetail/]
3pcs/Set Класичен Младата Новороденче Букви Печати Romper Ленти Панталони Шапка
Спецификации :
Предмет : 3pcs/set
Состојки : Памук мешавина
Погоден сезона : Пролет, лето и есен
Затворена стил : Pullover
Референтна големина на :
НЕМА. Возраст Крпа Должина На Градите Со Х 2 Панталони Должина Половината X 2
70 0-3м 37m/14.4" 23cm/9" 32cm/12.5" 15cm/5.9"
80 4-6m 38/cm/14.8" 24cm/9.3" 35cm/13.7" 16cm/6.2"
90 7-12m 40cm/15.6" 25cm/9.8" 38cm/14.8" 17cm/6.6"
100 13-18 милиони 42cm/16.4" 26cm/10.1" 41cm/16" 18cm/7"
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Romper
1 X Панталони
1 X Шапка
[relateproductdetail/]


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
JOCESTYLE
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Тексас
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук мешавина
Број На Модел На:
бебето поставено
Outerwear Тип:
Грб
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични понуди