За LG K5 Случај За LG K5 X220 Покрие Тигар Дизајн Меки Силиконски TPU Телефон Заштитни Врати Опфаќа За LG K5 Q6 5.0 Coque

За LG K5 Случај За LG K5 X220 Покрие Тигар Дизајн Меки Силиконски TPU Телефон Заштитни Врати Опфаќа За LG K5

DEN 61.00
-36 %
DEN 96.00

Тековен


.
За LG K5 Случај За LG K5 X220 Покрие Тигар Дизајн Меки Силиконски TPU Телефон Заштитни Врати Опфаќа За LG K5 Q6 5.0" Coque
Уживајте во 5% Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен Телефон модел за LG K5 / за LG X220 X220 DS( 5.0 инчен ) Бела Мека TPU Материјал без Мирис Мастило,High Definition Слика Лесно да го вметнете и Отстранете
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
KUOCO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентен,Бизнис
Големина:
5.0
Карактеристики:
Висок Квалитет / Голем Попуст
На одлуки за :
Транспарентен Мека TPU Случаи
дизајн:
Дваесет И Различен Стил Дизајн
Обработка На Површина:
Без мирис мастило,high definition слика
Совршено се вклопуваат:
Елегантни, Тенок-fit
Точноста:
Секој случај токму сечат за да одговараат на вашиот телефон
Qualit:
Висок Квалитет На++++
Одговараат на Случај 1:
Случај за LG K5
Одговараат на Случај за 2:
Школка за LG X220 X220DS

Слични понуди