Девојки Цртан филм Фенси Облека Деца Жолта Рамо Принцеза Костим Убавина Cosplay Партија се Облекуваат Дете Долг Фустан Карневал Облечи

Девојки Цртан филм Фенси Облека Деца Жолта Рамо Принцеза Костим Убавина Cosplay Партија се Облекуваат Дете

DEN 474.00
-20 %
DEN 592.80

Тековен

modname=ckeditor
Производи 2018 НОВА девојка се облекуваат MOQ 1pcs , Примерок цел поддржани.pls.контактирајте со нас или ни остави messege пред ставање цел Големини 110(4 T) 120(5 T) 130(6 T) 140(7-8 T) 150(9-10 T) (за околу 4-10 години) Материјал Полиестер + Друга Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Превозот EMS, UPS-от, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција,Бразил.ект Забелешка Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.контактирајте со нас за photoes Точка 1
Точка 2
Точка 3
Точка 4
Точка 5)


Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
девојки cosplay носии
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
JXDHN
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Полиестер,Viscose
Силуета:
Бал
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Кристално
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
децата принцеза фустани:
принцезата носии
улога игра костим за деца:
деца фенси облека
Ноќ на вештерките партија облека за деца девојки :
vestido infantil

Слични понуди