Заклучување на вратата се Покријат Guard Заштитник тока За Мерцедес Бенц E-Класа W213 2017

Заклучување на вратата се Покријат Guard Заштитник тока За Мерцедес Бенц E-Класа W213 2017

DEN 898.56

Тековен


Опис На Мерцедес Бенц E-Класа W213 2016 2017
100% Сосема Нови Во Кутија (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Направени со Висок Quality Plastic,
Пакетот вклучува : 4pcs еден сет
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесно инсталирање,3 M Тип на врати


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Земја/Регион на Производство:
Непознат

Слични понуди