Возрасните Бели Лебедово Езеро Балет Облекуваат Жените Балерина Туту Костим Класичен Балет Леотар Фаза Перформанси Dancewear

Возрасните Бели Лебедово Езеро Балет Облекуваат Жените Балерина Туту Костим Класичен Балет Леотар Фаза Перформанси

DEN 746.00
-8 %
DEN 810.72

Тековен


Shippment
Објектот ќе биде предаден во рок од 6 работни дена од плаќањето расчисти
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање
Ние брод од страна на EMS, DHL, fedex, кина пост, epack и така натаму.Ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.5-45kg, градите-83cm, половината-67cm
М одговара за 155-160cm висина, тежина 45-50kg, градите-87cm, половината-71cm
L одговара за 160-165cm висина, тежина 50-55kg, градите-90cm, половината-75см
XL одговара за 165-170cm висина, тежина 55-60kg, градите-93cm, половината-78cm
Answer : ___________________________ Note :
Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Можете да изберете било метод со кој се најзгодно за вас. Со differenc e при мерењето
метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување .
4 Слоеви
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
[xlmodel]-[custom]-[39736]
Плаќање
Ali Express Зачувам е најпосакувана. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде temporally одржи од Aliexpress и нема да биде resealed додека сте го добиле вашиот стоки и се задоволни со тоа. И понекогаш потрае малку подолго, поради локалните испраќање задоцнување или други причини. Парите е безбеден, бидејќи се наоѓаат само објави на добавувачи ОТКАКО ќе се потврди задоволство на вашиот испорака на нарачки.
Обично се потребни околу 25-45 дена да се добие за со кина пост воздух mail.
Кредитни картички, во реално време банкарски трансфери, moneybookers, Western Union се достапни.
Повратни информации
1.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT1802021
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
FaymooLon
Име:
лебедово езеро балет костим
боја:
Бела
Големина:
S M L XL
дизајн:
туту здолништа
Стил:
професионални балет туту
Одговара:
Женски возрасни жени, девојки

Слични понуди