5pcs Креативни Kawaii Канцелариски Алка Пенкало 0.7 мм Сина Рефил Ballpoint Пенкало Роман Флексибилни Топката Пенкала за Студентски Училиште Материјали

5pcs Креативни Kawaii Канцелариски Алка Пенкало 0.7 мм Сина Рефил Ballpoint Пенкало Роман Флексибилни Топката

DEN 95.52

Тековен


1pc Креативни Kawaii Канцелариски Алка Пенкало 0.7 мм Сина Рефил Ballpoint Пенкало Роман Флексибилни Топката Пенкала за Студентски Училиште Материјали


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Сина
боја:
5pc боја случаен избор
Бренд Име:
JINHAO
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
Закачам пен
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен

Слични понуди