Gsou снег бренд За жените Плажа шорцеви бански костуми perfect За жените шарени печатени Спортски шорцеви Чипка Нуркање Сурфање Шорцеви за жени

Gsou снег бренд За жените Плажа шорцеви бански костуми perfect За жените шарени печатени Спортски шорцеви Чипка

DEN 718.00
-32 %
DEN 1055.52

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GSOU-50
Функција:
Анти-пот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Бамбус Влакна
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Gsou Снег

Слични понуди