HIFI Засилувач Пасивни Тон Одбор Treble Бас Контрола на Јачина на звук Preamp Одбор 2.1 CH

HIFI Засилувач Пасивни Тон Одбор Treble Бас Контрола на Јачина на звук Preamp Одбор 2.1 CH

DEN 133.00
-28 %
DEN 185.28

Тековен

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Овој објект е пасивен тон одбор, главната функција на текст аудио сигнал за висок и низок тон дел, и потоа се праќаат до засилувач од одборот за да зумирате. Принципот на производот е аудио сигнал преку ограничување елемент директно преку филтерот за да се добие посакуваниот висок и низок тон на ѕвонење одбор не бара моќ, но на јачината на звукот ќе бидат обработени многу помал, па завршна фаза мора да биде поврзан со засилувач одбор. Спецификации : Име на Производ : Пасивен Тон Одбор Прилагодливи Предмет : Вкупен Обем Tweeter Број на канали : Два канали Knob проред : 22.5 mm Приклучок Тип : XH2.54-3 P Изглед, големина : 56x29mm/2.13x1.14" Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 0-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот Вклучува : 1 x Собрани Пасивни Тон Одбор


Останатите карактеристики

Бренд Име:
TCAM
Температурата На Работа:
Нормално
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
Други
Тип:
Логиката Идентичен
Напон:
Други
Број На Модел На:
Пасивни Тон Одбор
Примена:
Пасивни Тон Одбор
Пакет:
Пасивни Тон Одбор

Слични понуди