LOTITONG 20pcs Тешки Топката Имајќи Барел Риболов Возен Вртливата Нерѓосувачки Челик Конектор Солидна Прстен Риба Кука Конектори

LOTITONG 20pcs Тешки Топката Имајќи Барел Риболов Возен Вртливата Нерѓосувачки Челик Конектор Солидна Прстен

DEN 251.00
-20 %
DEN 313.44

Тековен

од 9 : 00 часот до 6 : 30 часот. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка. - Ние работиме од Пон-Саб. Сите предмети се 100% нови и прегледани.LOTITONG оригинални Maximumcatch 20 Pieces #0-6 Топката Имајќи Вртливата со Солидна Прстени Риболов Вртливата Риболов Конектор Риболов Алатка Забелешка : Поради влијанието на камерата светла слика боја, а вистинската боја ќе биде малку поинакво, вистинска боја е сребрена. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. -Парцели се постигне повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. Други Совети : - Почитувани купувачи, - Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме, да ни даде можност да го реши секој проблем. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. - Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. - Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние гарантираме за секој клиент е со најдобар квалитет и услуга. Гаранција Политика : Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор. ви благодариме. - Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. Ве молиме наведете вашиот реден број или цел број или линк во сите комуникации.


Останатите карактеристики

Со Владетел или Не:
No
Бренд Име:
LOTITONG
Позиција:
Океански Брод Риболов
Обликот:
топката имајќи вртливата
Тип:
High-speed приклучок
Материјал:
бакарни легури
quanlity:
оригиналот На quanlity
Големина:
0#-6#
Митинг тест:
15kg-80kg
слободни:
со следење на

Слични понуди