Ѕидот Светлина Ноќни Ламби Ѕид Светлото Во Спалната Соба Ноќни Ѕид Светилка Современите Осветлување

Ѕидот Светлина Ноќни Ламби Ѕид Светлото Во Спалната Соба Ноќни Ѕид Светилка Современите Осветлување

DEN 1933.00
-28 %
DEN 2685.60

Тековен

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Ако не можете да ги пратите со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек. Времето за испорака зависи од дестинацијата и објективни фактори, таа може да потрае и повеќе од следниве редовни превозот време.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. Ѕидот Светлина Ноќни Светилка * Предмет : Ѕид Светлина Ноќни Светилка * 100% Сосема Нов * Големина : 15x H47cm * Боја : како се покаже во слика * Функција : Ѕид Светлина Ноќни Ламби
Пакување : ѕид светилка без сијалица
Ѕидот Светлина Ноќни Светилки 5w AC90-265 V Ѕид Светлото во Спалната соба слик :
* 1. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка.


Останатите карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна, Сребрена, Златна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Современа
Гаранција:
2 години
сертификација:
CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Напон:
220V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Мулти,Бела
Тело Материјал:
Железо
Број На Модел На:
VT-CL-98
Примена:
Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Карактеристики:
Ѕидот Светлина Ноќни Светилки 5w
Извор На Светлина:
LED Светилки
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Бренд Име:
VITRUST
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој
Објектот:
Ѕидот Светлина Ноќни Ламби
моќност:
5W
Напон:
85-265v OR 220V

Слични понуди