Висок Квалитет За Леново S890 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор Flex Кабел

Висок Квалитет За Леново S890 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор Flex Кабел

DEN 431.52

Тековен


Висок Квалитет За Леново S890 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Надворешниот Стаклена Леќа Сензор Flex Кабел
ОПИС Сосема нов Тоа се користи за да се замени скршен, оштетени, пукната или неупотребливи надворешното стакло леќи. Ова е високиот квалитет на екран на допир за замена на дел. Секој екран е тестиран пред превозот и е 100% работи. Ние веќе долго време задоволството на клиентите гаранција, толку долго колку што треба за да го купат. Компатибилен Со : За Леново S890 на екранот на Допир, Внимание : 1. Пријатели, ве Молиме, пред да ја инсталирате на производот на вашиот мобилен телефон,Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време 2. Ние не сме одговорни за било каков проблем, после инсталација на производот. Некои купувачи не се добри за инсталирање на мобилен телефон додатоци, и тие ќе го оштети делови кога тие се инсталирани. 3. Значи, ние не препорачуваме не - технички персонал за да се инсталира мобилен телефон додатоци 4. Ве молиме не лепете фотографии во времето на повратни информации, ви благодарам. Пакување и Испраќање на соодветен пакет по случаен избор според спецификација на производот


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Бренд Име:
Vecmnoday
Број На Модел На:
За Леново S890
Компатибилен Бренд:
Леново
Екранот:
≥5
Големина:
5.0''

Слични понуди