PC 4 во 1 ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач Факел Екран на Допир Перо Топката Пенкало за iPhone, iPad

PC 4 во 1 ПРЕДВОДЕНА Ласерски Покажувач Факел Екран на Допир Перо Топката Пенкало за iPhone, iPad

DEN 44.00
-13 %
DEN 50.40

Тековен


Карактеристики :
4 во 1 Капацитивни Екран на Допир за да го Заклучите.
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мека гума совет.
Цврст метал материјал.
Ласерски покажувач.
3 копчиња за активирање на ласерски покажувач или LED светло.
Компактен и мала тежина дизајн, лесно да се носат.
Клипот дизајн може да биде исечени во вашиот џеб книга дневник и др.
Чувајте вашиот екран ослободени од гребење и отпечатоци.
Светлината факел се постигнува со помош на LED.
Компатибилен со Apple i Pod, i Pad, i Phone или било кој друг осетлив на допир на екранот.
Тоа исто така може да се користи како топка пенкало.
Спецификации :
Напојување : 3 * LR41 батерија(не се вклучени)
Големина : 12.5 * 1cm / 5 * 0.4 инчен (L*D)
Нето тежина : 12 g
Боја : Црвена, Црна, Сина, Бела Факултативна
Пишување Боја : Црна
Пакување Содржина :
1 * Ласерски Покажувач Екран на Допир за да го Заклучите (изберете еден како ви се допаѓа)
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Број На Модел На:
Q2Q92
Бренд Име:
JESJELIU
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Пишување Точка:
0.5 mm
Стил:
4 во 1 Капацитивни Екран на Допир за да го Заклучите
Земја/Регион на Производство:
Кина
Големина:
12.5 * 1cm / 5 * 0.4 инчен (L*D)
Напојување:
Нето тежина:
пишување боја:
Пакување На Содржина:

Слични понуди