116PCS DIY Изградба Лавиринт Топки Цевковод Тип Песна Градежни Блокови Бебе Образовни Блок Играчка За Деца загатка играчка

116PCS DIY Изградба Лавиринт Топки Цевковод Тип Песна Градежни Блокови Бебе Образовни Блок Играчка За Деца

DEN 370.00
-24 %
DEN 486.24

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Предупредување:
воопшто не јадат
Број На Модел На:
НЕ
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
3C:
Тип
Пластични Блок Форма:
Тунел
сертификација:
3C
Бренд Име:
JIAJIALE
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип Број:
Тип

Слични понуди