Гарланд, Ткиво Хартија Tassels за Свадба, Роденден Украси, 20 компјутери DIY Колекции - (Портокал+Метален Злато+Тен+слонова коска)

Гарланд, Ткиво Хартија Tassels за Свадба, Роденден Украси, 20 компјутери DIY Колекции - (Портокал+Метален

DEN 397.92

Тековен

ПАКУВАЊЕ, Еден гарланд вклучува : 20 tassels (14 Инчен Долго Секоја) + Настава + БЕСПЛАТНО String + БЕСПЛАТЕН Кабелски Врски за бесење на овие tassels , 5 секоја од тен/kraft/светло кафена, Портокалова, слонова коска и Металик злато. УНИКАТЕН ДИЗАЈН И ПОДОБРУВАЊЕ на ЗАВРШНА -рабовите се пре-сече и ткиво хартија не се држи на краевите и тоа е полесно да се повлече, освен. СМЕШНИ DIY КОМПЛЕТ, за Да се обезбеди tassels се дојде до вас свеж и нов, Сите TASSELS НЕ СЕ СОБРАНИ, ТИЕ ДОАЃААТ СТАНОТ, па СОБРАНИЕТО се ЗАДОЛЖИТЕЛНИ! РЕФЕРЕНЦА, Ова ткиво хартија tassel гарланд банер комплет ќе биде прекрасно со пенливи sequin табела тркачи, среќен роденден банери, ткиво хартија пом пом цветни топки или балон опашка гарланд колекции. RECOMMAND, Овие tassels се разноврсна и неверојатно слатки! тие се УПОТРЕБУВААТ! Совршен за Свадби, Бебе Туш, Булчински Туш, Роденден, Крштевка или Полот Откриваат Страна, тие се страшни како Фотографија Позадина или за 1-от Роденден Photoshoot премногу.


Останатите карактеристики

Повод:
Партија,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,за Денот на планетата Земја,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,за Роденден
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
12inch
Бренд Име:
NASTASIA
Број на Компјутери:
20pcs
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon

Слични понуди