10Pcs/Set парична Казна Ballpoint Пенкало Refills Мазна Мастило 0.5 mm Сино/ Црно Мастило Рефил Медиум за Крстот Стил ТОПЛА

10Pcs/Set парична Казна Ballpoint Пенкало Refills Мазна Мастило 0.5 mm Сино/ Црно Мастило Рефил Медиум за Крстот

DEN 49.00
-11 %
DEN 55.20

Тековен


Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Мастило кертриџ : Меѓународниот стандард
Големина : 0.5 mm
Должина : 99mm
Боја : Црна/Сина
Пакет :
10 PCS парична Казна Ballpoint Пенкало Refills


Останатите карактеристики

боја:
сина, црна
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Бренд Име:
JESJELIU
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
Q8Q75
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пакет:
10Pcs Refills(Ние ги користиме OPP кеси)

Слични понуди