Висок Квалитет на Поправка Keychain Шрафцигер Алатка За Дома очила за сонце Eyeglass Видиме Види Супер Понуда Високата цена перформанси

Висок Квалитет на Поправка Keychain Шрафцигер Алатка За Дома очила за сонце Eyeglass Видиме Види Супер Понуда

DEN 14.00
-14 %
DEN 16.32

Тековен


Објектот Се Опише :
1. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
2. Материјал : Пластика и Метал
3. Големина : 60x5mm
4. Тип : Двоен пластични три употреба
5. Боја : сребрена
6. 3-во-1 Додаток Алатка : Рамна глава шрафцигер / Филипс шрафцигер /Хексадецимален орев возачот
7. Се користи за да се поправи или заостри шрафовите на различни очила, очила за сонце, часовници, мобилни телефони
Пакетот вклучува : 1 BUC* Keychain Шрафцигер Алатка


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Завртка Тип На Глава:
Дупчиња,Филипс,Хексадецимален
Тип:
Мини Шрафцигер
is_customized:
No
Магнетно:
No
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Двојна Глава,Мини,Мултифункционални
Со Рачка Или Не:
No
Број На Модел На:
GJ0086
Навој На Главата Големина:
1.7 мм
Материјал:
пластика и метал
Тип:
Двојна пластична три употреба
боја:
Сребро.
Важат за:
Очила, часовници, играчки, мобилни телефони, мали апарати

Слични понуди