8pc LC203 Инкџет печатење Кертриџ За Брат MFC-J4620DW J480DW J485DW J880DW J885DW J5720DW печатач

8pc LC203 Инкџет печатење Кертриџ За Брат MFC-J4620DW J480DW J485DW J880DW J885DW J5720DW печатач

DEN 978.24

Тековен


Feture : Компатибилни, мастило касети
Компатибилен печатач модели :
Компатибилен Брат LC203 мастило кертриџ
За печатач
MFC-J4620 DW,MFC-J4320 DW,MFC-J4420 DW,MFC-J5520 DW,MFC-J5620 DW,MFC-J5720 DW
боја :
2x LC203 XXL Б.К 16 ML
2x LC203 XL C 10 ML
2x LC203 XL М 10 ML
2x LC203 XL Y 10 ML
верзии :
650 страници во црно кертриџ ( А4 5% покриеност)
300 страници во боја кертриџ( А4 5% покриеност)
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
5. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
6. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.


Останатите карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC203XL
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Слични понуди