INSTANTARTS Симпатична 3D Животинско Бела Мачка Печати Жени Мажи Drawstrings Кеси Softback Складирање Ранци Патување Плажа Торба За Тинејџерски Девојки

INSTANTARTS Симпатична 3D Животинско Бела Мачка Печати Жени Мажи Drawstrings Кеси Softback Складирање Ранци

DEN 336.00
-30 %
DEN 479.52

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
instantarts
Број На Модел На:
Z3
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот:
Drawstrings кеси
боја:
шарени
Функција:
shoolbags,bookbag,ранец
Стил:
се патува,оди на училиште,шопинг,дневна
Се Справи Со/На Рака Тип:
Се Справи Со/На Рака Тип
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
string
Пад на Превозот и трговија на Големо :
Добредојде
Техника:
3d пичка печатење
Акции:
на располагање

Слични понуди