SIRUBA Бренд Игла Плоча(E982) За Индустриски Serger Машина за Шиење Модел 757 Серија,2 ПАРЧИЊА/Многу,Сосема Нов Шиење Резервни делови

SIRUBA Бренд Игла Плоча(E982) За Индустриски Serger Машина за Шиење Модел 757 Серија,2 ПАРЧИЊА/Многу,Сосема

DEN 60.00

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење

Слични понуди