5 Компјутери/многу Симпатична Kawaii Метал Дијамант Кристал Ballpoint Пенкало Допре Топката Пенкало За Ipad, Iphone Подарок Училиште Канцелариски Материјали

5 Компјутери/многу Симпатична Kawaii Метал Дијамант Кристал Ballpoint Пенкало Допре Топката Пенкало За Ipad,

DEN 175.00
-10 %
DEN 193.92

Тековен


[xlmodel]-[custom]-[40048] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 55g Мастило Боја Црна Големина Должина 14cm Пакување Листа : 5 * Топката пенкало Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41922] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Број На Модел На:
топката пен
Тип:
Ballpoint Пен

Слични понуди