LOULEUR 2 Влакно/многу 4mm 6mm 8мм Темно Кафеава боја Стаклени Монистра за Нараквица Круг Рамен Дел Стакло Лежиште за DIY Beaded Накит Наоди

LOULEUR 2 Влакно/многу 4mm 6mm 8мм Темно Кафеава боја Стаклени Монистра за Нараквица Круг Рамен Дел Стакло

DEN 150.00
-28 %
DEN 208.80

Тековен


LOULEUR 2 Влакно/многу 4mm 6mm 8мм Темно Кафеава боја Стаклени Монистра за Нараквица Круг Рамен Дел Стакло Лежиште за DIY Beaded Накит Наоди
1)Материјал : Стакло
2)Големина : 4 6 8мм
3)Бои : кафена
4)Пакување : за 2strand/многу
5)Тежина : Околу 59.3 g/влакно
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
F2297
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
louleur
Материјал:
Стакло
Големина:
4/6/8ММ
боја:
Браун
Количина:
2strand/многу
Стил:
кристал монистра
Тип:
стаклени монистра
дизајн:
стаклени монистра накит
Функција:
монистра за изработка на накит
useage:
моден монистра за хривнија
Монистра Тип:
камен монистра за изработка на накит

Слични понуди

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети
  • Обновено

50PCS 9*6*6cm Браун Kraft Подарок Кутии Празно Хартија Накит Кутија DIY рачно изработени Кутија За Накит/Торта/Бонбони/Подароци/Играчки/Занает/Занаети

1142.40 DEN 1028.00

Материјал : 300gsm karft хартија, картонГолемина : 9*6*6cmБоја : кафенаКОЛИЧИНА : 50 PCS / Многу Забелешка : кутии треб