Thritop Minnow Риболов Намамат 10.5 см 15g 5 Различни Бои За Опција TP064 Силна Куки Вештачки Мамки за Риболов Справи со Додатоци

Thritop Minnow Риболов Намамат 10.5 см 15g 5 Различни Бои За Опција TP064 Силна Куки Вештачки Мамки за Риболов

DEN 208.00
-13 %
DEN 239.52

Тековен


Thritop Minnow Риболов Намамат 10.5 см 15g 5 Различни Бои За Опција TP064 Силна Куки Вештачки Мамки за Риболов Справи со Додатоци
Карактеристики На Производот : 1.Thritop 2x силна treble Куки : тоа се вооружени со остар куки,посилно моќта, трајни, слатководни seawater универзална. 2.Посилна Bicyclic Прстени : Зајакнување на двоен круг зголемена отпорност да се повлече. 3.3 D Риба Очи : 3 D симулација очи, големи и светли, повеќе примамливо рефлексивни подобро. 4.Метални Топки/Метал блок : Нерѓосувачки челик топки во внатрешноста, за да се задржи балансот на риболов Мамка, за најоддалечената растојание кастинг. 5.Пакувањето на производот : Секој мамка е убаво спакувани во мало пвц кутија. Детали за производот : Бренд : Thritop Намамат Модел : TP064 Мамка Тип : Minnow Риболов Мами ги Намамат Тежина : Околу 15g/еез Намамат Должина : 10.5 см/еез Куки : Опремени со 2x силен остар Куки Очи : 3 D Риба очи Прстени : Квалитет Рамен прстени 5 Colors : Боја.А , Боја.Б Боја.C , Боја.D , Боја.E Пакување : Пакет, Вклучувајќи : 1pc* Риболов Намамат


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
THRITOP
Број На Модел На:
TP064
Материјал:
ABS
Тежина:
About 15g/pcs
Должина:
10.5cm/pcs
боја:
5 Различни Бои
категорија:
Судбината Мами

Слични понуди