Што Ако Бог Е Еден Од американските Мажи Црно Писмо за Печатење Кратко Sleeve Сива маица Памучна Ткаенина Екипажот Вратот Секојдневен Блузи Tee Кошули

Што Ако Бог Е Еден Од американските Мажи Црно Писмо за Печатење Кратко Sleeve Сива маица Памучна Ткаенина Екипажот

DEN 599.00
-37 %
DEN 950.40

Тековен

За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн. Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи. Тоа обично трае 7-15 дена. Бидејќи на светлината и компјутерски монитор, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликите кои се прикажани.
Добредојдовте на нашата продавница. Ако тоа е наша грешка, ние ќе плаќаат за превозот надомест. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.(ние може да обезбеди слики без лого) на која Можеме да се печати секоја шема или букви сакате на маици. Ние ќе се обидеме да се преземат мерки за да се реши вашиот проблем во рок од 2 дена, додека не се задоволни. Во однос на големината, 1~2cm грешка може да се случи поради прирачник за мерење.
ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст, толку повеќе ќе го купите, толку повеќе ќе се спаси. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Ние не сме одговорни за било увозни царински давачки/данок. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
Бои:
Црна,Бела,Сина,Црвена,Жолта,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Модел:
ZEWA12YWhat ако ... црна верзија

Слични понуди