Tigofly 10X10cm 10 компјутери 10 Бои Избрани Летаат Врзување Пена Лист Хартија Тенка ЕВА пена Мравка Грешки Инсекти Летаат Врзување Материјали

Tigofly 10X10cm 10 компјутери 10 Бои Избрани Летаат Врзување Пена Лист Хартија Тенка ЕВА пена Мравка Грешки

DEN 268.00
-0 %
DEN 268.32

Тековен


Можеби како овие :
Нашите 10 Бои Летаат Врзување Пена Лист Хартија ЕВА пена Летаат Врзување Материјали
Големина : 10cm*10см (L*W)/секој
Дебелина : 1.8 мм,0.9 милиметри.
Боја : 10 бои.
Материјал : ЕВА пена.
Пакување : вкупно 10 компјутери, секоја боја 1 на компјутери.
Се користи за да се создаде тела на Мравките, Бубачки и други одвоен лебдечки тела копнена лета
Ние и ветуваме на сите производи photoes земени во природа на светлината.
Ве молиме Имајте во предвид : Било ривали копија нашите Реклами текстот или крадат нашите фотографии ќе бидат пријавени на Aliexpress за justise.


Останатите карактеристики

Големина:
1.8mm, 0.9mm
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
MM018
категорија:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
TIGOFLY
Големина:
10cm*10cm
Дебелина:
1.8 мм,0.9 милиметри
боја:
10 бои
Материјал:
ЕВА пена
Количина:
Вкупно 10 компјутери

Слични понуди