2 парчиња новиот листата на DIY чиста нерѓосувачки челик 12MM / 14MM / 16MM / 18MM / 20MM хривнија

2 парчиња новиот листата на DIY чиста нерѓосувачки челик 12MM / 14MM / 16MM / 18MM / 20MM хривнија

DEN 65.00
-20 %
DEN 81.60

Тековен


Наредби за помалку од $10, користете само евтини логистика,логистика нема следење онлајн!!! понекогаш тоа трае 2 месеци или па пред пристигнувањето на стоката. Ве молиме да бидете трпеливи на чекање за него.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како Наскоро Редоследот Може Да Се Испраќаат И Како Mang Дена Можам Да Ја Прими?
A : наредбата може да се испрати во рамките 1-3 дена. Времето за испорака потреби околу 12-35 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 3-5 работни дена од DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS
П : Зошто Вашата Стока Е Многу Евтини, Квалитетот Е Загарантирана?
О : Затоа што ние имаме свои фабрика, контрола на квалитет е многу строга, стоката директна продажба и на големо во онлајн, па нашиот квалитет и цена се многу добри
П : Сакам Да Нарачате Различни Стилови, Трговија На Големо Може Да Се Меша Заедно?
A : Да, секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
Ви благодариме за вашето време!
Се враќа :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Повратни информации :
1. Кога ќе примите нашите производи, ако сте задоволни, ве молиме да ни даде добра оценка (5 ѕвезди), тоа е многу важно за нас, ние постојано ќе се подобри подобра услуга за секој клиент!
2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, без да мора да контактирате со нас, не ни даде лоша проценка, да ни кажете што е причина, ние ќе ги користат најдобрите услуга за да ви даде задоволителен одговор!


Останатите карактеристики

Големина:
12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Тежина:
3.5g
Објектот Ширина:
1.4cm
Бренд Име:
luomiss
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
Чипка Уво Кука За Cabochon
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Број На Модел На:
180119

Слични понуди