mtsooning 4m Автомобил Вратата Гума Печат Лента EPDM СТР Тип Водоотпорен Трим Звучна Изолација Soundproof Weatherstrip

mtsooning 4m Автомобил Вратата Гума Печат Лента EPDM СТР Тип Водоотпорен Трим Звучна Изолација Soundproof Weatherstrip

DEN 492.00
-19 %
DEN 607.20

Тековен

Истакнатите карактеристики се во шок-абсорбента, водоотпорен, dustproof, звук-изолирани, што може ефикасно да се спречи дождот од автомобилот и го штити организмот како што е подолу :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Спецификации :
Материјал : EPDM гума + Лепило
Облик : P-форма
Вкупна должина : 4 M
Големина : 4m x 12mm x 23mm
Погодна позиција : Автомобил вратите, багажникот и мотор
Соодветни модели : Универзална
Автомобилската запечатување предности :
Автомобилската запечатување лента е еден од важните делови на автомобил, кој може да се пополни во празнините помеѓу компонентите на делови за автомобили. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Намалување на глас и елиминирање се судираат звук кога ќе ја затворите вратата на автомобилот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
mtsooning
Име На Модел:
Автомобил Вратата Гума Печат Лента
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
4m
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Висина:
2.3cm
Објектот Тежина:
0.312kg
Материјал Тип:
EPDM гума + Лепило
Специјални Функции:
Водоотпорен, Dustproof,Бучава изолација
Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби

Слични понуди