BUHESHUI 5V 1.9 W Мини Соларни Панели Соларна Енергија 3.7 V Батерија Полнач Соларни ќелии+5521DC За LED Светло 88*142MM Бесплатен Превозот

BUHESHUI 5V 1.9 W Мини Соларни Панели Соларна Енергија 3.7 V Батерија Полнач Соларни ќелии+5521DC За LED Светло

DEN 317.00
-12 %
DEN 360.00

Тековен

3 работни дена за процесирање на нарачката по приемот на плаќање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.00 часот до 6.
2, Што зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ако нема одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно.
5 V 380 MA 1. ИЗГРАДБА НА ВАШИОТ СОПСТВЕН САМО НАПОЈУВА МОДЕЛИ / ИГРАЧКИ / СОЛАРНИ ПРИКАЖУВА . ЕЛЕКТРОНСКИ АПЛИКАЦИИ .
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Затоа,ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако се задоволи со нашиот објект и услуга.Polytalline силикон Соларен Панел
4. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни денови. Ние ќе ви обезбедиме највисоко Ниво на Услуга,работиме со вас да ги реши сите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НАУКА ПРОЕКТИ .Макс работат на струјата : 0 - 380 Max
6.
Пакети вклучуваат : 1x соларен панел
1. Ви благодариме за вашето разбирање)
-Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
2, Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.


Останатите карактеристики

Број на Панели:
1
Број На Модел На:
1.9 w-5v
Количка За Соларен Панел:
No
Тип:
Соларен Панел
Max. Моќност:
1.9 w
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Големина:
142*88MM
Материјал:
Поликристални Силикон
Номиналниот Капацитет:
NO
Број на Клетки:
10
is_customized:
Yes

Слични понуди