Малиот волк коса сликарска четка за Кинески Calligraphy Четка Пенкало Уметност сликарство снабдување уметник четка

Малиот волк коса сликарска четка за Кинески Calligraphy Четка Пенкало Уметност сликарство снабдување уметник

DEN 1579.20

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
calligraphy пен
Губење на материјал:
Тешко
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Големина:
28*2*2cm
Број На Модел На:
ЕЈ-0279
Спецификација:
Small Regular Script
Губење на материјал:
волкот коса

Слични понуди