Валентин мечка љубовник срцето силикони фондан торта калапи сапун чоколадо садови за кујна печење Sugarcraft H660

Валентин мечка љубовник срцето силикони фондан торта калапи сапун чоколадо садови за кујна печење Sugarcraft

DEN 98.00
-5 %
DEN 103.68

Тековен

3*1 cm
Мувла тежина : 50 g
Материјал : храна одделение силиконски
Боја : испрати по случаен избор
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 260 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.
Големина : 9. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
H660
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки

Слични понуди