12 Компјутери/Пакет 0.5 mm Полу Игла Rollar Пенкало Бизнис Потпис Пенкало Црно Вода Базирани Гел Пенкала Канцеларија Училиште Канцелариски

12 Компјутери/Пакет 0.5 mm Полу Игла Rollar Пенкало Бизнис Потпис Пенкало Црно Вода Базирани Гел Пенкала Канцеларија

DEN 539.00
-13 %
DEN 619.68

Тековен

Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Вклучувајќи : 12 парчиња /Пакет
Материјал : ПП
Мастило : Црна
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик.Освен Некои Далечна Земја. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : .52
wy-приклучок-крај
395
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Lylo Rano
Број На Модел На:
G-0013A-12PCS
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm

Слични понуди