Valily Накит Жените Гроздобер Прстени Едноставна Шупливи Цвет Бенд Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Геометриски Свадба Прстен за Женски Лица подарок

Valily Накит Жените Гроздобер Прстени Едноставна Шупливи Цвет Бенд Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Геометриски

DEN 180.00
-25 %
DEN 239.52

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Број На Модел На:
YR56
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
14mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
Valily Накит

Слични понуди