за RD450 RD550 RD650 TD550 2.5 инчен 03T8147

за RD450 RD550 RD650 TD550 2.5 инчен 03T8147

DEN 493.44

Тековен

Било увозни давачки или прилагодено такса се на купувачот одговорност. Драги пријатели,некои земји (или во оддалечените области), бидејќи на царинските и услуга фактори( како што се : Русија, Украина, Бразил, Перу.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
Yes
Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички

Слични понуди