LUOTEEMI Сосема Нов Дизајн Мода CZ Кристал Цвет Форма Студ Обетки За Жените Црното Злато Боја Earring Валентин Ден Накит

LUOTEEMI Сосема Нов Дизајн Мода CZ Кристал Цвет Форма Студ Обетки За Жените Црното Злато Боја Earring Валентин

DEN 544.00
-40 %
DEN 906.24

ТековенОстанатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E-2017060899-06G15
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Големина:
27mm*26mm
Тежина:
5.74g

Слични понуди