Убавината Емили Топло Булчински Boleros Свадба Јакна Свадба Обвива Бела Свадба Додатоци 100 cm Долги Топли Шапка

Убавината Емили Топло Булчински Boleros Свадба Јакна Свадба Обвива Бела Свадба Додатоци 100 cm Долги Топли

DEN 2019.00
-30 %
DEN 2884.80

Тековен


Lenght од рамо до работ : 100cm
Тежина : 0.6 kg
Дамка,Бела.


Останатите карактеристики

боја:
Бела
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Бренд Име:
Убавина-Емили
Техника:
кавга
Број На Модел На:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно
Тип На Објект:
свадба обвива
Стил:
Заврши,Bolero,зимска јакна жени
Ткаенини:
Faux Крзно
Должина:
150cm

Слични понуди