ABS Нов Chrome ретровизорот Страна Калапи Покритие За Toyota RAV4 2013-

ABS Нов Chrome ретровизорот Страна Калапи Покритие За Toyota RAV4 2013-

DEN 2016.00

Тековен

ABS НОВ Chrome ретровизорот Страна Калапи Покритие За Toyota RAV4 2013-2015
Одговара : Toyota RAV4 2013-2015
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет,Доаѓаат Од ISO 9001 Фабрика
Материјал : ABS Со Професионална Тројно Хром Позлатен
Функција : Прилог Со 3 M Само селотејп,Лесна Инсталација, Без Алатка Бара
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталација
Пакетот вклучува :
2 ПАРЧИЊА Хром ретровизорот Страна Калапи Маска


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ANGRYRABBIT
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Како опис на производот
Име На Модел:
Како опис на производот
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Гаранција:
Yes

Слични понуди