Аниме Девојка Hatsune Miku Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Еден X Конзола и 2 Контролори За Xbox Еден X Кожата Налепница Винил

Аниме Девојка Hatsune Miku Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Еден X Конзола и 2 Контролори За Xbox Еден

DEN 479.52

Тековен


Аниме Девојка Hatsune Miku Кожата Налепница Decal За Microsoft Xbox Еден X Конзола и 2 Контролори За Xbox Еден X Кожата Налепница Винил
Опис На Производот : 100% Сосема Нов. Кожата Налепница за Xbox Еден X Моден стил бои на кожата налепница за Microsoft Xbox Еден X Лесен за употреба и стап. Лесно да се отстрани целосно. Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил. Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок за пријатели Компатибилност За Xbox Еден X Пакет се Вклучени : 1 х сет конзола на кожата. 2 x поставува контролер кожи. Не вклучува Конзола и Контролор на Производот Специјална Услуга : Ние го правиме Прилагодено Дизајн, добредојдени да им понуди на вашиот сопствен сликата со големи и доволно јасни. Микс од бои, Пад на Превозот и на големо се поддржани. Производ слики без жиг ќе бидат обезбедени ако треба тоа Како да го користите : чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти вашиот контролер чекор 2 : Отстранете го копчето делови од кожа.(Можете да го користите вашиот нокти или нешто друго наместо) чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен. И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа . Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри. Можете да ја повтори операцијата manyl пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.


Останатите карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
YSP4S-0798
Со USB:
No
со bluetooth:
No
MicroSoft Модел:
Xbox Еден
Бренд Име:
Yolouxiku
Компатибилен:
За Microsoft Xbox Еден X
Пакет:
Yes
Пад на превозот:
Добредојде
Добар како подарок:
Yes
Објектот:
За Xbox Еден X Кожата Налепница
прилагодено дизајн:
Yes

Слични понуди

50PCS MOC3061 DIP6 ic
  • Обновено

50PCS MOC3061 DIP6 ic

DEN 864.00

•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВО

freeshipping ISO122 ISO122P
  • Обновено

freeshipping ISO122 ISO122P

906.24 DEN 861.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На сликите кои се прикажани не се вистин