Freeshipping 21 вредност 2100pcs 1/4W отпорник пакет 1% 21 видови на најчесто отпорност на отпорник комплет

Freeshipping 21 вредност 2100pcs 1/4W отпорник пакет 1% 21 видови на најчесто отпорност на отпорник комплет

DEN 360.00

Тековен


Freeshipping 21 вредност 2100pcs 1/4 W отпорник пакет 5% 21 видови на најчесто отпорност на отпорник комплет
21 видови на заеднички отпор на 1 ohm, 10, 22, 47, 100, 220, 470, 680 1 K, 2.2 К, 4.7 К, 6.8 К, 10 K, 22 K, 47 K, 68 K, 100 K, 220 K, 470 K, 680 K, 1 M секој 100 од 2100


Останатите карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
tiegouli

Слични понуди

20PCS MOC3061 DIP6 ic
  • Обновено

20PCS MOC3061 DIP6 ic

DEN 384.00

Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни емејл. Дали ви наплаќаат допол

Freeshipping DS275E DS275
  • Обновено

Freeshipping DS275E DS275

618.24 DEN 588.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.